O firmie ALSCRAP

Surowce wtórne - skup i sprzedaż

Jesteśmy firmą zajmującą się skupem i sprzedażą surowców wtórnych (głównie złomu). Główne obszary działalności naszego przedsiębiorstwa to przede wszystkim skup złomu metali kolorowych i złomu stalowego, recycling puszek, recycling linek aluminiowych ze stalą AFL oraz demontaż konstrukcji stalowych.

Doświadczenie i nowoczesność

Posiadamy ogromne doświadczenie na rynku surowców wtórnych. Nasza firma jest kontynuacją rodzinnego przedsiębiorstwa Alko, które działa na rynku metali nieżelaznych od 1995 roku. Od tamtego czasu prężnie się rozwijamy, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną kadrę, której doświadczenie i kompetencje są gwarancją szybkiej i profesjonalnej obsługi. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i technologie, których używamy w sposób mający zapewnić maksymalne bezpieczeństwo zarówno pracownikom firmy, jak i klientom. To sprawia, że nasze przedsiębiorstwo od lat cieszy się nieposzlakowaną opinią zarówno wśród sprzedających złom, jak i hut oraz odlewni, do których trafia przerobiony surowiec.

Razem chrońmy środowisko

Recycling we wszystkich krajach wysoko rozwiniętych jest podstawą zrównoważonej gospodarki, kładącej nacisk na ochronę środowiska naturalnego. Oddając do skupu surowce wtórne, chronią Państwo środowisko, pozbywają się odpadów i dostarczają surowców, które mogą być wykorzystywane ponownie. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z faktu, że większość metali może być przetapiana i wykorzystywana wielokrotnie. Domeną naszej firmy jest odpowiedzialność i podnoszenie świadomości ekologicznej społeczeństwa. Polacy coraz większą wagę przywiązują do ekologii, co sprawia, że stopniowo wzrasta ilość surowców wtórnych wykorzystywanych ponownie w ramach recyclingu. Mogą być Państwo pewni, że wszystkie surowce, które do nas trafiają, zostają dokładnie posegregowane i skontrolowane przy przyjmowaniu. To sprawia, że surowiec który dostarczamy do hut i odlewni, jest najwyższej jakości i nie zagraża życiu i zdrowiu osób wykorzystujących go na dalszych etapach.ALSCRAP Michał Klonowski
ul. Malinowa 3
62-300 Września
tel.: +48 501 469 841